بوم مهر ارس

تاریخچه

1400

شعار ما
architectural wood solution

… و تا امروز، در این مسیر طولانی، علیرغم همه موانع و چالش‌ها، آنکه وسواس گونه برتر از همه است، کیفیت برند، هر روز و در هر جزئیات …

بوم مهر ارس

1399

در میانه غوغای بحران‌های مختلف، ما همچنان، استوار و ثابت قدم به رضایت مشتریان و رشد مجموعه بوم اورس می‌اندیشیم.

1398

خلق هنر، زیبایی، هارمونی و آرامش تخصص ماست.

1397

شروع همکاری با گروه معماری S-A-L studio

1396

.مفتخریم که از پیشگامان تولید درب‌های با چارچوب مخفی

مهندسی شده در داخل کشور هستیم

1395

اجرای سازه‌ها و نماهای چوبی ساختمان، فصل جدیدی از مثنوی چوب را برویمان باز کرد.!

1394

درمیانه تحولات و رکود شدید بازار ایران، بوم مهر اُرس با تکیه بر دانش مهندسی، هنر معماری و طراحی و به پشتوانه تیم متخصص خود، واحد طراحی مبلمان و اکسسوری را به مجموعه کارهای خود افزود تا رویکردی همگام با تحولات سریع دوران معاصر و تاثیر مستقیم آن بر سبک زندگی در پیش بگیرد.

1393

گروه طراحی و ساخت  بوم مهر اورس با تمرکز بر فعالیت‌های طراحی و تولید دکوراسیون‌های چوبی از درون گروه طراحی و معماری نواتک ایجاد وقدم به راهی نو گذاشت.

1392

طراحی و اجرای پروژه کوچکی به سبک مینیمال، سرآغاز مسیری بود بسیار نو و متفاوت که تعداد بسیار محدودی از کارفرمایان و حتی معماران بدان علاقه و توجه نشان می‌دادند.

1391

استفاده از هنروزبان کلاسیک در میان تفکراتی که تمام تلاش خود را برای ایجاد آثار مدرن متمرکز کرده بود یک تضاد بیاد ماندنی بود…

1390

توجه هنری و مهندسی به جزییات در طراحی کم کم شکل قانون به خود گرفت…

1389

تجهیز یک استودیوی اختصاصی چوب در منطقه صنعتی شرق تهران و بکارگیری استعدادهای جوان و باانگیزه و نیز پیوستن اعضایی جدید و موثر به تیم، به مجموعه فرمی مدرن و متمرکز بخشید.

1387

اشتیاق به هنر و صنعت در مقیاس‌های واقعی تیم را برآن داشت تا دست به ساخت ابجکت‌های جذاب مهندسی شده و هنرمندانه‌ای بزند که بسیار بیشتر از یک استند در سطح شهری، زندگی روزانه ما به آن وابسته است. طراحی و ساخت از روی جذاب‌ترین ابجکت شرکت Poggenpohl با همکاری گروه معماری تموز آغاز ماجرایی است که تا امروز ادامه دارد.

 

1384

فعالیت‌های حرفه‌ای آتلیه مدلسازی، با ورود به دنیای مقیاس‌های واقعی تجارب جدیدی را برای تیم به ارمغان آورد که از آن جمله می‌توان به استند پارک مادران تهران (1384) اشاره نمود.

1380

یک گروه کوچک و متخصص مدلسازی (گروه طراحی و معماری نواتک) در اوایل دهه هشتاد خورشیدی در شمال تهران فعالیت‌های حرفه‌ای خود را با تکیه بر هنر طراحی، دانش شناخت مواد و صنعت ساخت براساس روش‌های مهندسی اغاز نمود و منتج به اثرات ماندگاری دراین زمینه شد. ساختمان تجاری مونوریل صادقیه تهران، ماکت لنداسکیپ بوستان گفتگو، مجتمع مسکونی نارنجستان شمال، مجموعه سفارتخانه‌های ایران و ده‌ها اثر ماندگار دیگر..